WYNIKI KOŃCOWE InO NAD WDĄ 2016
Wyniki kategorii TP
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas w min | Suma punktów karnych |
1. | DULSKI Rafał, SENTKOWSKA Weronika – TS | KInO Ekoton Grudziądz | – | – | – | – | – | – | 74 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | FIEREK Rafał, FIEREK Jan, BULGE Agnieszka – TS | Gródek/Warlubie | – | – | – | – | 3 | – | 47 | 10 |
0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
3. | Rodzina WIKTOROWICZÓW – TS | Świecie | – | – | – | – | 3,9 | – | 45 | 20 |
0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
4. | HINKELMANN Michał, KOŚMIDER Aleksandra, PAWLIK Małgorzata | Azymut Osie | – | – | 9 | – | 3 | – | 43 | 35 |
0 | 0 | 25 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
5. | PIKUŁA Nikola, PIÓR Mateusz, STEFFAN Rozalia | Azymut Osie | – | – | 3 | – | 9,10 | – | 48 | 45 |
0 | 0 | 25 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
6. | BARSZCZEWSKA Joanna, KOZAK Anna, KOZAK Krystian, ŁEPPEK Hanna, MADZIĄG Kacper, PYRKOWSKI Jakub | ZHP Lipinki | – | – | 3 | – | 2,3,4,9-2,3,4,9 | – | 58 | 105 |
0 | 0 | 25 | 0 | 40/40 | 0 | 0 |
Wyniki kategorii TT1/TD
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas w min | Suma punktów karnych |
1. | DĄBROWSKA Wiktoria, KOTLENGA Agnieszka, WĄSIKOWSKA Natalia | Azymut Osie | – | – | A | – | – | – | 72 | 15 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | BETTKA Aniela, DEINOWSKA Anna | Azymut Osie | – | – | 10 | – | – | – | 115 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | Kacper, Maciej | 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie | – | – | A | – | 2 | – | 79 | 25 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
4. | MURAWSKA Kinga | SP 24 Toruń | – | – | A | – | 2-6 | – | 86 | 35 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
5. | Mateusz, Jędrzej, Kacper | 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie | – | – | A | 2 | – | – | 85 | 45 |
0 | 0 | 0/15 | 30 | 0 | 0 | 0 | ||||
6. | GATZ Katarzyna, KOŁODZIEJCZAK Julia – TJ | Azymut Osie | – | A | 6 | – | 2 | – | 99 | 95 |
0 | 60 | 25 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
7. | SZALACHA Oliwia, WEJDEBACH Julia | PSP Warlubie | 1,2 | A | 6 | 1,2,2,x | 5-5 | – | 88 | 405 |
180 | 60 | 25 | 120 | 20 | 0 | 0 | ||||
8. | DANIELEWICZ Julia, KOSIKOWSKA Kalina, SUCHOMSKA Patrycja | PSP Warlubie | 5,7 | A,LOP | 4,5,11,LOP | – | 1,2,2,4- 1,2,2, 3,4,5,6 | 3x/- | 98 | 590 |
180 | 120 | 75/15 | 110 | 90/0 | 0 | |||||
9. | BOCIAN Jan, MASTALERZ Dawid | Azymut Osie | 7,8,9, 10,11 | A, LOPx2 | – | – | 2 | – | 128 | 653 |
450 | 180 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | ||||
10. | JEZIORSKA Martyna, MIELEWSKA Klaudia | PSP Warlubie | 5,7,8,9,10,11 | A, LOPx2 | 4 | 6,10, LOP | 2,4,6,6-4,6,6,6 | – | 136 | 936 |
540 | 180 | 25 | 90 | 80 | 0 | 21 |
Wyniki kategorii TT2/TM
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | CICHOCKI Jan, JEZIERSKI Paweł | Azymut Osie | – | – | – | – | – | – | 130 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | CHUDECKI Dominik, WĄSIKOWSKI Miłosz | Azymut Osie | – | – | 8 | – | – | – | 148 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. | CHUDECKA Zuzanna, JAKIMOWICZ Zuzanna, ZIÓŁKOWSKA Magdalena | Azymut Osie | – | – | 3-A | – | – | – | 152 | 40 |
0 | 0 | 25/15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4. | KOWALSKA Zuzanna, KOWALSKI Tomasz – TS | KTG Trawers Bydgoszcz | – | – | 5-A | – | A | – | 114 | 50 |
0 | 0 | 25/15 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
5. | SZAWKAŁO Beata, SZAWKAŁO Grzegorz – TS | Gdańsk/ Buszkowy | – | – | -/A | – | – | – | 196 | 51 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 0 | 0 | 36 | ||||
6. | OLSZEWSKI Aleksander, GRZONKA Mateusz | Gimnazjum Warlubie | – | – | 2,4,7-A | – | – | – | 182 | 112 |
0 | 0 | 75/15 | 0 | 0 | 0 | 22 | ||||
7. | KALECIAK Mieczysław, PUCIATA Weronika | ZHP Lipinki | 7 | A,B | 5,8 | 7 | -/5 | – | 162 | 302 |
90 | 120 | 50 | 30 | 0/10 | 0 | 2 | ||||
8. | CZARNOWSKI Jakub, JĘDRYCZKA Paweł | Azymut Osie | 7,9,11 | A | 8,10 | 11 | -/8 | – | 158 | 420 |
270 | 60 | 50 | 30 | 0/10 | 0 | 0 | ||||
9. | CZARNOWSKA Melania, DURAJEWSKA Angelika, MASTALERZ Julia | Azymut Osie | 7,8,10,11 | A | 5 | – | – | – | 182 | 467 |
360 | 60 | 25 | 0 | 0 | 0 | 22 | ||||
10. | DERENGOWSKA Małgorzata, SKWIERCZ Dawid | Azymut Osie | 4,8,11 | A,B | 3,7 | – | – | – | 194 | 474 |
270 | 120 | 50 | 0 | 0 | 0 | 34 | ||||
11. | NAGÓRSKI Cezary, WARCHOŁ Nicol, WOJDA Magdalena | Azymut Osie | 2,7,9, 11 | A | 7,10 | 2,8,9, 10,11 | -/8 | – | 169 | 639 |
360 | 60 | 50 | 150 | 0/10 | 0 | 9 | ||||
12. | ADRYCH Agata, ZIELIŃSKA Karolina | Azymut Osie | 5,6,7,8,9,11 | A | 3 | – | -/B | – | 184 | 659 |
540 | 60 | 25 | 0 | 0/10 | 0 | 24 | ||||
PK | KESSLER CELINA, NAGÓRSKA Julia, URTNOWSKA Nicole, ZIELIŃSKA Anna – TJ | Azymut Osie | 6,7,8, 10,11 | A,B | 2,5 | 6 | -/9 | – | 185 | 685 |
450 | 120 | 50 | 30 | 0/10 | 0 | 25 | ||||
PK | ANTOSZEWSKA Emilia, DERENGOWSKA Beata, GARCZEWSKI Sebastian, JASNOCH Klaudia, PIASEK Artur | Azymut Osie | – | A,B | 3,5,8 | – | – | – | 245 | 685 |
0 | 120 | 75 | 0 | 0 | 0 | 490 | ||||
13. | BONIKOWSKA Sylwia, FANDREJEWSKA Oliwia, MAJKA Aleksandra | Gimnazjum Warlubie | 3,4,5,6,7,8,9 | B | 10,11-A | x | -/A | – | 112 | 795 |
630 | 60 | 65 | 30 | 0/10 | 0 | 0 | ||||
14. | AGACKI Daniel, KUREK Paulina | Gimnazjum Warlubie | 4,5,6,7,8,9,11 | A | 3 | 4x | – | – | 163 | 838 |
630 | 60 | 25 | 120 | 0 | 0 | 3 | ||||
15. | LEWANDOWSKA Natalia, PIOTROWSKI Miłosz | Gimnazjum Warlubie | 4,5,6,7,8,9,10,11 | A,B | 3 | – | – | – | 125 | 865 |
720 | 120 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wyniki kategorii TU/TJ
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25 | PS 15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | MALINOWSKI Jarosław, KOZIOŁ Mateusz | Azymut Osie | – | – | 13 | – | – | – | – | 156 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
1. | IDCZAK Tomasz, MECHLIŃSKI Paweł | Azymut Osie | – | – | 14 | – | – | – | – | 172 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. | KOTLĘGA Grzegorz, SOCHA Hubert | Nocni Pożeracze Umysłów | – | – | 13 | – | – | – | – | 200 | 35 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
PK | SCHROEDER Patryk, SCHROEDER Kacper, GRADA Arkadiusz | Pompa Team | – | – | 13,15 | – | 11,12 | 10/- | – | 206 | 106 |
0 | 0 | 50 | 0 | 30 | 10 | 0 | 16 | ||||
4. | MAJORKIEWICZ Ewelina, MRÓZ Bartosz | 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie/Ekoton II LO Grudziądz | – | 11,12 | – | – | – | – | – | 232 | 162 |
0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | ||||
5. | RECKI Maciej, RÓŻYŃSKI Marcin | Azymut Osie | – | 11,12 | – | – | – | 9/9 | 11,12 | 215 | 225 |
0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 10/10 | 60 | 25 | ||||
6. | KLAMANN Hubert, TUSZKOWSKI Marcin | Larwy | 15 | – | 13,14 | – | – | – | – | 244 | 275 |
90 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 135 | ||||
7. | WEGRZYŃSKI Bartosz – TS | Toruń | 15 | 11,12 | 13 | – | 12 | – | – | 201 | 276 |
90 | 120 | 25 | 0 | 30 | 0 | 0 | 11 | ||||
PK | FRANKOWSKA Marzena, REPUCHA Adam, RÓŻYCKA Dorota, SIEŃKOWSKA Joanna | Kto te wariatki wypuścił z klastki & dreptak | 5,6 | LOP | 13 | 11,12 | 6 | 15/13x | 1x | 225 | 530 |
180 | 60 | 25 | 30 | 30 | 10/130 | 30 | 35 |
Wyniki kategorii TZ
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25 | PS 15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | DULSKI Rafał | KInO Ekoton Grudziądz | – | – | – | CH | – | – | – | 198 | 15 |
0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
1. | WROŃSKI Karol | Krzaczor Team | – | – | – | CH | – | – | – | 198 | 15 |
0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. | TAFLIŃSKI Przemysław | Skarmat Toruń | – | – | 3 | – | – | – | – | 195 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4. | ĆWIDAK Paweł | SKPT Gdańsk | – | – | 3 | CH | – | – | – | 198 | 40 |
0 | 0 | 25 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
5. | DĄBROWSKI Jan, WRZAŁKOWSKI Marek | Skarmat Toruń, UKS Włóczykij Osiek | – | CHx2 | – | – | CH | – | – | 204 | 154 |
0 | 120 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 4 | ||||
6. | GROMOWSKI Bartłomiej | STK LUKS „Pol” Czersk | – | CHx2 | 3,7,12 | CHx2 | CH | CH | – | 186 | 265 |
0 | 120 | 75 | 30 | 30 | 10 | 0 | 0 | ||||
7. | MALINOWSKA Emilia, RADTKA Paweł | Azymut Osie/UKS Włóczykij Osiek | – | CHx3 | 3,6,12 | – | CHx3 | – | – | 223 | 368 |
0 | 180 | 75 | 0 | 90 | 0 | 0 | 23 | ||||
7. | MURAWSKI Maciej | Skarmat Toruń | – | CHx4 | – | – | CHx4,10 | 10,10-10 | – | 245 | 510 |
0 | 240 | 0 | 0 | 150 | 20/10 | 0 | 90 | ||||
9. | SOŁTYS Maciej | Skarmat Toruń | – | CHx4 | 3,10 | – | 10 | 10×8-10×6 | – | 251 | 610 |
0 | 240 | 50 | 0 | 30 | 80/60 | 0 | 150 | ||||
10. | ŻOŁNOWSK Aleksandra, ŻOŁNOWSKI Edward | Team Żołnowscy | 3,5,7 | CHx4 | 6 | – | – | – | – | 251 | 685 |
270 | 240 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 |
Wyniki kategorii TKr
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK 90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | PAŁDYNA Joanna, ŻYLINSKI Adam | Orla Perć Gdańsk | – | – | – | – | – | – | 409 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
1. | SIKORA Rafał, SPADIK Mateusz | Bytonia/Radostowo | – | – | – | – | – | – | – | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
PK | SCHROEDER Patryk, SCHROEDER Kacper, GRADA Arkadiusz, KOTLĘGA Grzegorz | Pompa Team | – | A | 4,9 | B | – | – | 471 | 176 |
0 | 60 | 50 | 15 | 0 | 0 | 51 | ||||
3. | BLUMA Tomasz, SUSZEK Krzysztof | 4,19,24, 27,28,29 | – | 5,15, 25 | B | – | – | 409 | 630 | |
540 | 0 | 75 | 15 | 0 | 0 | 0 | ||||
4. | JURANIEC Marta, ZALEWSKA Iwona | 1-6,8,17,19,22-29 | A,B | 9,11, 12,14 | – | – | – | 285 | 1750 | |
1530 | 120 | 100 |
Wyniki kategorii TR1
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Ilość zdobytych PK | Wartość zdobytych PK | Czas | Punkty karne czas | Suma punktów |
1. | GROMOWSKI Bartłomiej | STK LUKS Pol Czersk | 33 | 116 | 168 | 0 | 116 |
2. | GZELLA Krystyna, KOŁECKI Stefan, MIECHOWIECKA Danuta, SITEK Zofia | Bytonia, Radostowo | 14 | 39 | 189 | 0 | 39 |
Wyniki kategorii TR2
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Ilość zdobytych PK | Wartość zdobytych PK | Czas | Punkty karne czas | Suma punktów |
1. | NIKONOWICZ Adrian | KKW | 41 | 133 | 295 | 0 | 133 |
2. | KOT Adam | Gdańsk | 33 | 120 | 289 | 0 | 120 |
2. | REDLARSKI Marek | Łąg | 34 | 111 | 286 | 0 | 111 |
Wyniki kategorii TB1
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Czas |
1. | FAŁKOWSKI Zbigniew | Azymut Osie-Leśnicy | 87.30 |
2. | KOZIOŁ Mateusz | Azymut Osie-TL Tuchola | 90.27 |
Wyniki kategorii TB2
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Czas |
1. | KOTLEGA Grzegorz, SOCHA Hubert | Nocni Pożeracze Umysłów | 35.08 |
2. | KOWALSKA Zuzanna, KOWALSKI Tomasz | KTG Trawers Bydgoszcz | 70.25 |
Sporządził
Józef Malinowski
Bractwo Czarnej Wody