Podsumowanie startów Azymutu Osie
Podsumowanie startów Azymutu Osie
w Imprezach na Orientację
ROK 2016 styczeń – czerwiec
Zawody rangi regionalnej – Puchar Województwa Kujawsko-
Pomorskiego (PWKP), Puchar Borów Tucholskich (PBT):
TJ (juniorzy 17-20 lat) – na 9 zawodów 3 zwycięstwa
• Jarosław Malinowski – 3 zwycięstwa
• Mateusz Kozioł – 2 zwycięstwa
• Filip Chudecki, Tomasz Idczak i Paweł Mechliński – po 1 zwycięstwie
TM (gimnazjaliści) – zwycięstwa we wszystkich zawodach, których startowaliśmy
(10 razy):
• Jan Cichocki i Paweł Jezierski – po 7 zwycięstw
• Dominik Chudecki i Miłosz Wąsikowski – po 4
• Zuzanna Jakimowicz, Dawid Skwiercz – po 3
• Cezary Nagórski, Nicol Warchoł i Magdalena Ziółkowska – po 1
TD (uczniowie SP) – na 9 zawodów 8 zwycięstw
• Anna Deinowska – 4 zwycięstwa
• Aniela Bettka i Jan Bocian – po 3
• Wiktoria Dąbrowska, Agnieszka Kotlenga i Natalia Wąsikowska – po 2
Uwaga! Ilość zwycięstw Azymutu i poszczególnych zawodników nie sumuje się – PBT i
PWKP dwa razy rozegrano na tych samych zawodach (Bielowszczak i Nad Wdą), zwycięstwa
na zawodach odnosiły więcej niż jedna ekipa, zawodnicy startowali w 2-3-osobowych
zespołach.
Klasyfikacja generalna pucharów regionalnych 2016
Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego
TJ (po 6 zawodach, sklasyfikowano 53 zawodników)
1. Malinowski Jarosław
4. Kozioł Mateusz
TM (po 6 zawodach, sklasyfikowano 151 zawodników)
1-2. Cichocki Jan i Jezierski Paweł
3-4. Chudecki Dominik i Wąsikowski Miłosz
5. Jakimowicz Zuzanna
6. Chudecka Zuzanna
Na miejscach 1-15 wyłącznie zawodnicy Azymutu.
TD (sklasyfikowano 101 zawodników)
1-2. Aniela Bettka i Anna Deinowska
3-4. Agnieszka Kotlenga i Natalia Wąsikowska
6. Jan Bocian
Puchar Borów Tucholskich
TJ (po 5 zawodach, sklasyfikowano 36 zawodników)
3. Malinowski Jarosław
6. Kozioł Mateusz
TM (po 4 zawodach, sklasyfikowano 61 zawodników)
1-2. Cichocki Jan i Jezierski Paweł
3-4. Chudecki Dominik i Wąsikowski Miłosz
5. Jakimowicz Zuzanna
6. Skwiercz Dawid
Na miejscach 1-14 wyłącznie zawodnicy Azymutu.
TD (po 3 zawodach, sklasyfikowano 33 zawodników)
1. Deinowska Anna
2. Bocian Jan
3. Dąbrowska Wiktoria
6-7. Kotlenga Agnieszka i Wąsikowska Natalia
Odznaki InO zdobyte w pierwszym półroczu 2016 roku
SREBRNE
1. Paweł Mechliński
2. Mateusz Kozioł
3. Agata Adrych
4. Zuzanna Chudecka
5. Jan Cichocki
6. Jakub Czarnowski
7. Paweł Jezierski
8. Miłosz Wąsikowski
9. Dominik Chudecki
10. Angelika Durajewska
11. Paweł Jędryczka
12. Zuzanna Jakimowicz
13. Jan Bocian