Zapora Żur 2016
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami Kajakowej Imprezy na Orientację oraz komunikatem startowym Zapory Żur 2016
Zapora Żur 2016-Komunikat startowy
WYNIKI KOŃCOWE InO NAD WDĄ 2016
Wyniki kategorii TP
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas w min | Suma punktów karnych |
1. | DULSKI Rafał, SENTKOWSKA Weronika – TS | KInO Ekoton Grudziądz | – | – | – | – | – | – | 74 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | FIEREK Rafał, FIEREK Jan, BULGE Agnieszka – TS | Gródek/Warlubie | – | – | – | – | 3 | – | 47 | 10 |
0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
3. | Rodzina WIKTOROWICZÓW – TS | Świecie | – | – | – | – | 3,9 | – | 45 | 20 |
0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
4. | HINKELMANN Michał, KOŚMIDER Aleksandra, PAWLIK Małgorzata | Azymut Osie | – | – | 9 | – | 3 | – | 43 | 35 |
0 | 0 | 25 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
5. | PIKUŁA Nikola, PIÓR Mateusz, STEFFAN Rozalia | Azymut Osie | – | – | 3 | – | 9,10 | – | 48 | 45 |
0 | 0 | 25 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
6. | BARSZCZEWSKA Joanna, KOZAK Anna, KOZAK Krystian, ŁEPPEK Hanna, MADZIĄG Kacper, PYRKOWSKI Jakub | ZHP Lipinki | – | – | 3 | – | 2,3,4,9-2,3,4,9 | – | 58 | 105 |
0 | 0 | 25 | 0 | 40/40 | 0 | 0 |
Wyniki kategorii TT1/TD
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas w min | Suma punktów karnych |
1. | DĄBROWSKA Wiktoria, KOTLENGA Agnieszka, WĄSIKOWSKA Natalia | Azymut Osie | – | – | A | – | – | – | 72 | 15 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | BETTKA Aniela, DEINOWSKA Anna | Azymut Osie | – | – | 10 | – | – | – | 115 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | Kacper, Maciej | 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie | – | – | A | – | 2 | – | 79 | 25 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
4. | MURAWSKA Kinga | SP 24 Toruń | – | – | A | – | 2-6 | – | 86 | 35 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
5. | Mateusz, Jędrzej, Kacper | 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie | – | – | A | 2 | – | – | 85 | 45 |
0 | 0 | 0/15 | 30 | 0 | 0 | 0 | ||||
6. | GATZ Katarzyna, KOŁODZIEJCZAK Julia – TJ | Azymut Osie | – | A | 6 | – | 2 | – | 99 | 95 |
0 | 60 | 25 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
7. | SZALACHA Oliwia, WEJDEBACH Julia | PSP Warlubie | 1,2 | A | 6 | 1,2,2,x | 5-5 | – | 88 | 405 |
180 | 60 | 25 | 120 | 20 | 0 | 0 | ||||
8. | DANIELEWICZ Julia, KOSIKOWSKA Kalina, SUCHOMSKA Patrycja | PSP Warlubie | 5,7 | A,LOP | 4,5,11,LOP | – | 1,2,2,4- 1,2,2, 3,4,5,6 | 3x/- | 98 | 590 |
180 | 120 | 75/15 | 110 | 90/0 | 0 | |||||
9. | BOCIAN Jan, MASTALERZ Dawid | Azymut Osie | 7,8,9, 10,11 | A, LOPx2 | – | – | 2 | – | 128 | 653 |
450 | 180 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | ||||
10. | JEZIORSKA Martyna, MIELEWSKA Klaudia | PSP Warlubie | 5,7,8,9,10,11 | A, LOPx2 | 4 | 6,10, LOP | 2,4,6,6-4,6,6,6 | – | 136 | 936 |
540 | 180 | 25 | 90 | 80 | 0 | 21 |
Wyniki kategorii TT2/TM
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | CICHOCKI Jan, JEZIERSKI Paweł | Azymut Osie | – | – | – | – | – | – | 130 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2. | CHUDECKI Dominik, WĄSIKOWSKI Miłosz | Azymut Osie | – | – | 8 | – | – | – | 148 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. | CHUDECKA Zuzanna, JAKIMOWICZ Zuzanna, ZIÓŁKOWSKA Magdalena | Azymut Osie | – | – | 3-A | – | – | – | 152 | 40 |
0 | 0 | 25/15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4. | KOWALSKA Zuzanna, KOWALSKI Tomasz – TS | KTG Trawers Bydgoszcz | – | – | 5-A | – | A | – | 114 | 50 |
0 | 0 | 25/15 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||||
5. | SZAWKAŁO Beata, SZAWKAŁO Grzegorz – TS | Gdańsk/ Buszkowy | – | – | -/A | – | – | – | 196 | 51 |
0 | 0 | 0/15 | 0 | 0 | 0 | 36 | ||||
6. | OLSZEWSKI Aleksander, GRZONKA Mateusz | Gimnazjum Warlubie | – | – | 2,4,7-A | – | – | – | 182 | 112 |
0 | 0 | 75/15 | 0 | 0 | 0 | 22 | ||||
7. | KALECIAK Mieczysław, PUCIATA Weronika | ZHP Lipinki | 7 | A,B | 5,8 | 7 | -/5 | – | 162 | 302 |
90 | 120 | 50 | 30 | 0/10 | 0 | 2 | ||||
8. | CZARNOWSKI Jakub, JĘDRYCZKA Paweł | Azymut Osie | 7,9,11 | A | 8,10 | 11 | -/8 | – | 158 | 420 |
270 | 60 | 50 | 30 | 0/10 | 0 | 0 | ||||
9. | CZARNOWSKA Melania, DURAJEWSKA Angelika, MASTALERZ Julia | Azymut Osie | 7,8,10,11 | A | 5 | – | – | – | 182 | 467 |
360 | 60 | 25 | 0 | 0 | 0 | 22 | ||||
10. | DERENGOWSKA Małgorzata, SKWIERCZ Dawid | Azymut Osie | 4,8,11 | A,B | 3,7 | – | – | – | 194 | 474 |
270 | 120 | 50 | 0 | 0 | 0 | 34 | ||||
11. | NAGÓRSKI Cezary, WARCHOŁ Nicol, WOJDA Magdalena | Azymut Osie | 2,7,9, 11 | A | 7,10 | 2,8,9, 10,11 | -/8 | – | 169 | 639 |
360 | 60 | 50 | 150 | 0/10 | 0 | 9 | ||||
12. | ADRYCH Agata, ZIELIŃSKA Karolina | Azymut Osie | 5,6,7,8,9,11 | A | 3 | – | -/B | – | 184 | 659 |
540 | 60 | 25 | 0 | 0/10 | 0 | 24 | ||||
PK | KESSLER CELINA, NAGÓRSKA Julia, URTNOWSKA Nicole, ZIELIŃSKA Anna – TJ | Azymut Osie | 6,7,8, 10,11 | A,B | 2,5 | 6 | -/9 | – | 185 | 685 |
450 | 120 | 50 | 30 | 0/10 | 0 | 25 | ||||
PK | ANTOSZEWSKA Emilia, DERENGOWSKA Beata, GARCZEWSKI Sebastian, JASNOCH Klaudia, PIASEK Artur | Azymut Osie | – | A,B | 3,5,8 | – | – | – | 245 | 685 |
0 | 120 | 75 | 0 | 0 | 0 | 490 | ||||
13. | BONIKOWSKA Sylwia, FANDREJEWSKA Oliwia, MAJKA Aleksandra | Gimnazjum Warlubie | 3,4,5,6,7,8,9 | B | 10,11-A | x | -/A | – | 112 | 795 |
630 | 60 | 65 | 30 | 0/10 | 0 | 0 | ||||
14. | AGACKI Daniel, KUREK Paulina | Gimnazjum Warlubie | 4,5,6,7,8,9,11 | A | 3 | 4x | – | – | 163 | 838 |
630 | 60 | 25 | 120 | 0 | 0 | 3 | ||||
15. | LEWANDOWSKA Natalia, PIOTROWSKI Miłosz | Gimnazjum Warlubie | 4,5,6,7,8,9,10,11 | A,B | 3 | – | – | – | 125 | 865 |
720 | 120 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wyniki kategorii TU/TJ
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25 | PS 15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | MALINOWSKI Jarosław, KOZIOŁ Mateusz | Azymut Osie | – | – | 13 | – | – | – | – | 156 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
1. | IDCZAK Tomasz, MECHLIŃSKI Paweł | Azymut Osie | – | – | 14 | – | – | – | – | 172 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. | KOTLĘGA Grzegorz, SOCHA Hubert | Nocni Pożeracze Umysłów | – | – | 13 | – | – | – | – | 200 | 35 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
PK | SCHROEDER Patryk, SCHROEDER Kacper, GRADA Arkadiusz | Pompa Team | – | – | 13,15 | – | 11,12 | 10/- | – | 206 | 106 |
0 | 0 | 50 | 0 | 30 | 10 | 0 | 16 | ||||
4. | MAJORKIEWICZ Ewelina, MRÓZ Bartosz | 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie/Ekoton II LO Grudziądz | – | 11,12 | – | – | – | – | – | 232 | 162 |
0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | ||||
5. | RECKI Maciej, RÓŻYŃSKI Marcin | Azymut Osie | – | 11,12 | – | – | – | 9/9 | 11,12 | 215 | 225 |
0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 10/10 | 60 | 25 | ||||
6. | KLAMANN Hubert, TUSZKOWSKI Marcin | Larwy | 15 | – | 13,14 | – | – | – | – | 244 | 275 |
90 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 135 | ||||
7. | WEGRZYŃSKI Bartosz – TS | Toruń | 15 | 11,12 | 13 | – | 12 | – | – | 201 | 276 |
90 | 120 | 25 | 0 | 30 | 0 | 0 | 11 | ||||
PK | FRANKOWSKA Marzena, REPUCHA Adam, RÓŻYCKA Dorota, SIEŃKOWSKA Joanna | Kto te wariatki wypuścił z klastki & dreptak | 5,6 | LOP | 13 | 11,12 | 6 | 15/13x | 1x | 225 | 530 |
180 | 60 | 25 | 30 | 30 | 10/130 | 30 | 35 |
Wyniki kategorii TZ
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK90 | BPK 60 | PS 25 | PS 15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | DULSKI Rafał | KInO Ekoton Grudziądz | – | – | – | CH | – | – | – | 198 | 15 |
0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
1. | WROŃSKI Karol | Krzaczor Team | – | – | – | CH | – | – | – | 198 | 15 |
0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3. | TAFLIŃSKI Przemysław | Skarmat Toruń | – | – | 3 | – | – | – | – | 195 | 25 |
0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4. | ĆWIDAK Paweł | SKPT Gdańsk | – | – | 3 | CH | – | – | – | 198 | 40 |
0 | 0 | 25 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
5. | DĄBROWSKI Jan, WRZAŁKOWSKI Marek | Skarmat Toruń, UKS Włóczykij Osiek | – | CHx2 | – | – | CH | – | – | 204 | 154 |
0 | 120 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 4 | ||||
6. | GROMOWSKI Bartłomiej | STK LUKS „Pol” Czersk | – | CHx2 | 3,7,12 | CHx2 | CH | CH | – | 186 | 265 |
0 | 120 | 75 | 30 | 30 | 10 | 0 | 0 | ||||
7. | MALINOWSKA Emilia, RADTKA Paweł | Azymut Osie/UKS Włóczykij Osiek | – | CHx3 | 3,6,12 | – | CHx3 | – | – | 223 | 368 |
0 | 180 | 75 | 0 | 90 | 0 | 0 | 23 | ||||
7. | MURAWSKI Maciej | Skarmat Toruń | – | CHx4 | – | – | CHx4,10 | 10,10-10 | – | 245 | 510 |
0 | 240 | 0 | 0 | 150 | 20/10 | 0 | 90 | ||||
9. | SOŁTYS Maciej | Skarmat Toruń | – | CHx4 | 3,10 | – | 10 | 10×8-10×6 | – | 251 | 610 |
0 | 240 | 50 | 0 | 30 | 80/60 | 0 | 150 | ||||
10. | ŻOŁNOWSK Aleksandra, ŻOŁNOWSKI Edward | Team Żołnowscy | 3,5,7 | CHx4 | 6 | – | – | – | – | 251 | 685 |
270 | 240 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 |
Wyniki kategorii TKr
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | BPK 90 | BPK 60 | PS 25/15 | PM | ZM–OP | WK–ZK | Czas | Suma punktów karnych |
1. | PAŁDYNA Joanna, ŻYLINSKI Adam | Orla Perć Gdańsk | – | – | – | – | – | – | 409 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
1. | SIKORA Rafał, SPADIK Mateusz | Bytonia/Radostowo | – | – | – | – | – | – | – | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
PK | SCHROEDER Patryk, SCHROEDER Kacper, GRADA Arkadiusz, KOTLĘGA Grzegorz | Pompa Team | – | A | 4,9 | B | – | – | 471 | 176 |
0 | 60 | 50 | 15 | 0 | 0 | 51 | ||||
3. | BLUMA Tomasz, SUSZEK Krzysztof | 4,19,24, 27,28,29 | – | 5,15, 25 | B | – | – | 409 | 630 | |
540 | 0 | 75 | 15 | 0 | 0 | 0 | ||||
4. | JURANIEC Marta, ZALEWSKA Iwona | 1-6,8,17,19,22-29 | A,B | 9,11, 12,14 | – | – | – | 285 | 1750 | |
1530 | 120 | 100 |
Wyniki kategorii TR1
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Ilość zdobytych PK | Wartość zdobytych PK | Czas | Punkty karne czas | Suma punktów |
1. | GROMOWSKI Bartłomiej | STK LUKS Pol Czersk | 33 | 116 | 168 | 0 | 116 |
2. | GZELLA Krystyna, KOŁECKI Stefan, MIECHOWIECKA Danuta, SITEK Zofia | Bytonia, Radostowo | 14 | 39 | 189 | 0 | 39 |
Wyniki kategorii TR2
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Ilość zdobytych PK | Wartość zdobytych PK | Czas | Punkty karne czas | Suma punktów |
1. | NIKONOWICZ Adrian | KKW | 41 | 133 | 295 | 0 | 133 |
2. | KOT Adam | Gdańsk | 33 | 120 | 289 | 0 | 120 |
2. | REDLARSKI Marek | Łąg | 34 | 111 | 286 | 0 | 111 |
Wyniki kategorii TB1
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Czas |
1. | FAŁKOWSKI Zbigniew | Azymut Osie-Leśnicy | 87.30 |
2. | KOZIOŁ Mateusz | Azymut Osie-TL Tuchola | 90.27 |
Wyniki kategorii TB2
M-sce | Nazwisko i imię | Zespół/klub/środowisko | Czas |
1. | KOTLEGA Grzegorz, SOCHA Hubert | Nocni Pożeracze Umysłów | 35.08 |
2. | KOWALSKA Zuzanna, KOWALSKI Tomasz | KTG Trawers Bydgoszcz | 70.25 |
Sporządził
Józef Malinowski
Bractwo Czarnej Wody
UWAGA!!!
Ze względów technicznych proszę o wysyłanie zgłoszeń na InO „Nad Wdą” na oba adresy mailowe.Na wszystkie zgłoszenia odpowiadam mailem potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia. Wobec tego termin zgłoszeń zostaje przedłużony do czwartku 9 czerwca godz. 24.00
Józef Malinowski
Komunikat startowy InO Nad Wdą 2016
Impreza na Orientację „Nad Wdą 2016”
Osie 11-12 czerwca 2016
Komunikat startowy
- Patronat: Wójt Gminy Osie Pan Michał Grabski i Nadleśniczy Nadleśnictwa Osie Pan Marek Sobczak
- Przygotowanie imprezy:
- Kierownik organizacyjny – Marek Miesała
- Zespół organizacyjny – członkowie i sympatycy Bractwa Czarnej Wody
- Sędzia główny – Józef Malinowski
- W kategoriach wiekowej TS i startowej TR można zdobywać punkty do Pucharu Borów Tucholskich na trasach startowych: w TS – TZ lub TU oraz TKr (pod uwagę bierze się lepszy wynik), w TR – TR1 lub TR2.
- Trasy i mapy
We wszystkich kategoriach trasa w urozmaiconym, lesistym terenie.
- TP – trasa 2,4 km (po prostej między PK), mapa wykonana w programie OCAD, kolorowa, pełna, aktualność pierworysu 1983, nieaktualizowana
- TT1/TD – trasa 3,7 km, mapa wykonana w programie OCAD, kolorowa, z częściowo niepełną treścią wzdłuż trasy, aktualność pierworysu 1983, nieaktualizowana
- TT2/TM – trasa 5,5 km, mapa wykonana w programie OCAD, kolorowa, z częściowo niepełną treścią, aktualność pierworysu 1983, nieaktualizowana
- TU – trasa 6,0-6,5 km, mapa wykonana w programie OCAD, kolorowa, z niepełną treścią, aktualność pierworysu 1983, nieaktualizowana
- TZ – trasa około 8 km, mapa wykonana w programie OCAD, kolorowa, nietypowa, z niepełną treścią, aktualność pierworysu 1983, nieaktualizowana
- TKr – trasa 15,8 km (po prostej między PK), mapa pełna topograficzna, na bazie Geoportalu, nieaktualizowana. UWAGA! Trasa zaliczona dodatkowo do Pucharu Borów Tucholskich 2016 dla kategorii TS.
- TR1 – czas jazdy 180 minut, PK o różnej wartości wagowej, mapa pełna topograficzna, na bazie Geoportalu, nieaktualizowana.
- TR2 – czas jazdy 300 minut, PK o różnej wartości wagowej, mapa pełna topograficzna, na bazie Geoportalu, nieaktualizowana.
- TB1 – trasa 8,2 km (po prostej między PK), mapa pełna topograficzna, na bazie Geoportalu, nieaktualizowana.
- TB2 – trasa 4,3 km (po prostej między PK), mapa pełna topograficzna, na bazie Geoportalu, nieaktualizowana.
- Zgłoszenia
- Klub/szkoła/drużyna/środowisko, imienny skład zespołów w poszczególnych kategoriach (wraz z ich liczebnością), rocznik urodzenia poszczególnych startujących
- Józef Malinowski 530 702 068,
- bczw@poczta.onet.pl, prezes@bractwoczarnejwody.org.pl
- Zgłoszenia do środy 8 czerwca 2016 włącznie. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie przewidywanej liczby zawodników. Zawodnicy zgłoszeni później (w tym na starcie) mogą nie otrzymać wszystkich świadczeń.
- Ramowy program zawodów (może ulec niewielkim zmianom):
7.30 – 10.20 | Przyjmowanie uczestników w bazie, opcjonalnie szkolenie dla początkujących o godz. 8.45 |
9.15 | Otwarcie zawodów |
9.30 | Ogłoszenie list startowych (kolejności startu) dla kategorii pierwszej kolejnościstartu |
9.40 | Wyjazd lub przejście na miejsce startu kategorii pierwszej kolejności |
Około 10.00 | Start kategorii TP, TT1/TD, TZ oraz TR1 i TR2 |
Około 10.30 | Start kategorii TT2/TM i TU, TB1 i TB2 |
Do 13.00 | Zakończenie dla TP i TT1/TD oraz TB1 i TB2 |
14.00-14.30 | Zakończenie pozostałych tras (z wyj. TR2) |
Około 15.30 | Zakończenie TR2 |
17.30 | Zamknięcie bazy głównej (uczestnicy planujący, ze względu na start w 2 kategoriach, zakończyć start później, zobowiązani są uzgodnić czas ukończenia zawodów z organizatorami) |
21.30 | Wyjazd z pola biwakowego w Żurze na start trasy TKr |
22.00 Start trasy TKr | |
8.00 | Zakończenie imprezy dla TKr |
UWAGA: Zawodnicy chcący wystartować wcześnie lub późno mogą zaproponować swoje minuty startowe, nie związane z powyższym harmonogramem.
UWAGA: Harmonogram może ulec zmianie w przypadku większej, niż przewidywana, ilości startujących.
- Informacje dodatkowe
- prezes@bractwoczarnejwody.org.pl
- bczw@poczta.onet.pl
- Józef Malinowski 530 702 068
Impreza na Orientację „Nad Wdą 2016”
Bractwo Czarnej Wody i Klub Imprez na Orientację Azymut Osie wraz z partnerami zapraszają na InO „Nad Wdą 2016”, finansowaną ze środków województwa kujawsko-pomorskiego i gminy Osie. Zawody odbędą się w sobotę i niedzielę 11-12 czerwca 2016. Bazą imprezy będzie Zespół Szkół w Osiu, ul. Ks. Semraua 44 (tzw. Jutrzenka).
Szczegółowy regulamin zawodów znajdzie się wkrótce na stronie Bractwa www.bractwoczarnejwody.org.pl oraz stronie Pucharu Borów Tucholskich www.pbt.turystyka.pl. Tam też będzie można pobrać wymagane zgody.
Proponujemy trasy dla „inowców” z większym doświadczeniem (TM – dla gimnazjalistów, TU – dla średniozaawansowanych i TZ – dla zaawansowanych), trasy dla początkujących w InO (TP – dla zupełnie „zielonych”, TD – dla uczniów szkoły podstawowej po kilku startach i TT – dla niezaawansowanych). Wszystkie trasy piesze krótkie są dostępne dla każdego bez ograniczeń wiekowych. Dla lubiących zmęczyć się przygotowaliśmy trasę TKr – długą, nocną. Są też trasy dla rowerzystów (trzy- i pięciogodzinna) oraz dla biegaczy, którzy nie mają doświadczenia w orienteeringu.
Zgłoszenia przyjmuje i udziela wszelkich informacji Józef Malinowski tel. 530 702 068, bczw@poczta.onet.pl lub prezes@bractwoczarnejwody.org.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! – Oczekujemy 11-12 czerwca!!!
Zawiadomienie
Na podstawie § 20 p. 4 Statutu Bractwa Czarnej Wody Zarząd Bractwa zwołuje Walne Zebranie członków na piątek 11 marca 2016 roku o godzinie 18.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu przy ul. Rynek 2 .
Proponowany ramowy porządek zebrania:
1. Sprawozdanie z programowej oraz finansowej działalności Bractwa
2. Wybory do władz Bractwa
3. Sprawy organizacyjne i programowe
Prezentacja 15 lat działalności naszego stowarzyszenia znajduje się na stronie internetowej www.bractwoczarnejwody.org.pl.
Obecność wszystkich członków Bractwa jest bardzo pożądana.
ZA ZARZĄD
Józef Malinowski
1%
Bractwo Czarnej Wody posiada status organizacji pożytku publicznego. Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z 2003 r. podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych oraz płatnicy liniowej stawki podatku w wysokości 19% od dochodów uzyskiwanych z pozarolniczej działalności gospodarczej mogą przekazać do 1% podatku na rzecz wybranych przez siebie organizacji.
W latach 2010-2015 prawie całość uzyskanej kwoty (razem około 12000 zł) przeznaczyliśmy na działalność Klubu Imprez na Orientację “Azymut” Osie – czyli na zajęcia turystyczno – sportowe dla dzieci i młodzieży naszej gminy. Również w 2016 roku pozyskaną z 1% kwotę planujemy przeznaczyć na ten cel.
Podsumowanie naszej 15-letniej działalności można znaleźć na naszej stronie.
Jeżeli finansowe wsparcie naszych działań uzna Pani/Pan za uzasadnione, trzeba w deklaracji podatkowej (rubryka I. „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) wpisać numer KRS 0000003678 oraz wysokość przekazywanej kwoty.
Z góry dziękujemy za pozytywną dla nas decyzję.
Zarząd Bractwa
Podsumowanie działalności
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji dotyczącej naszej działalności